Par mums

- SIA „Semko” pamatdarbība – metāla un koka apstrāde – tie ir divi viens no otra neatkarīgi, bet vienādi sekmīgi attīstīti virzieni.

- Ražojam dvieļu žāvētājus un dvielu žāvētāju komplektāciju no nerūsējoša tērauda un vara. Visi izstrādājumi garantēti iztūr ekspluatāciju karstā ūdenssagādes sistēmās, kā arī izcili darbojas apkures sistēmās. Ir iespēja pasūtīt izstrādājumus ar dažādu formu un izmēru, ar dažādu krāsu, saskaņā ar RAL krāsu paletes kartēm, dvieļu žāvētāji no nerūsējoša tērauda var būt kā matēti tā arī pulēti, kā elekstriskie tā arī ūdens.

- Veicam pēc pasūtījuma augsti kvalitātīvas mēbeles mājai, vīrtuvei, ofisam, viesnīcām un valsts aģentūrām. Augsti kvalificēti dizainieri-pojektētāji palīdzes izvēlēties to, kas nepieciešams tieši Jums. Arī izgatavojam tipa un eksluzīvas skāpju modeļus, kupēja skāpjus, bērnu mēbeles, gultas, kā arī cita veida korpusa mēbeles. Mēs piedāvājam dažādu materiālu, furnitūras, kā arī mēbeļu fasādes plašu izvēli (no lamināta līdz cēlkoka).


 

Ko mēs varam?

 

Uzņēmums „Semko” dibināts 1995. gadā un savu darbību uzsāka ar būvmateriālu un saimniecības preču tirdzniecību. Šajos darbības gados „Semko” parādījusi sevi kā uzticamu partneri ne vien vietējā tirgū, bet arī ārpus Latvijas robežām. Nodibināti stabili kontakti ar partneriem Eiropā, Sanktpēterburgā (Krievijā), izveidots meitasuzņēmums, iecerēts veidot arī citus kontaktus NVS valstīs. 2005. un 2006. gadā SIA „Semko” ir saņēmusi Eiropas Struktūrfondu un Latvijas valsts subsīdijas. Šīs programmas ietvaros uzņēmumam tika izstrādāta mārketinga stratēģija un uzņēmuma darbības pamatvirzienu perspektīvās izaugsmes plāns.

Klienti un partneri

 

Mūsu darbi